Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

Mieszkanie w Warszawie Bemowo

17 września 2016

na zdjęciu salon w mieszkaniu na sprzedaż w WarszawieWarszawa, mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 47,80 m2 położone na IX piętrze, w 12-kondygnacyjnym wieżowcu z 1979 roku, w dzielnicy Bemowo, w Warszawie za cenę 310 000 zł. Mieszkanie niezwykle słoneczne, jasne, widne, a na dodatek ciepłe w porze zimowej.

Mieszkanie składa się z:
– salonu
– kuchni
– sypialni
– łazienki
– przedpokoju

Atrakcyjna lokalizacja – mieszkanie znajduje się blisko szkoły podstawowej, przedszkola, banku, sklepów, poczty, przychodni, a także pętli autobusowej i tramwajowej. Okolica bardzo zielona i spokojna, duży Park Górczewska w pobliżu. Bardzo spokojni i przyjaźni sąsiedzi, klatka posiada domofon.

Mieszkanie z przynależną piwnicą o powierzchni ok. 2 m2. Możliwość wynajęcia od spółdzielni mieszkaniowej miejsca parkingowego w cenach od 17 do 80 zł za miejsce miesięcznie (parkingi społecznie strzeżone). Mieszkanie wykupione od spółdzielni – założona Księga Wieczysta. Mieszkanie do niewielkiego odświeżenia (wymiana podłóg na deski/panele). Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (126-7985)

Kontakt:
Tel. +48 668 861 043

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl