Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

zdjęcie przedstawia salon w mieszkaniu do sprzedaży na warszawskim BemowieWarszawa, mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 54 m2 położone na II piętrze, w 4-kondygnacyjnym budynku z 1960 roku, w dzielnicy Bemowo, w Warszawie za cenę 390 000 zł.

Rozkład pokoi:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka z wc
– przedpokój

Mieszkanie po kapitalnym remoncie, w trakcie którego ekipa remontowa wymieniła wszystkie rury, odnowiła i polakierowała parkiet oraz wstawiła antywłamaniowe drzwi zewnętrzne. Mieszkanie w bardzo korzystnej lokalizacji, blisko Puszcza Kampinowska (200 m od budynku), a także szkoły (WAT, gimnazjum, szkoła podstawowa, przedszkole, żłobek), apteki, dużo sklepów, domy handlowe, przychodnie lekarskie, poczta, banki etc. Dobry dojazd we wszystkich kierunkach Warszawy. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (126-7989)

Kontakt:
Tel. +48 668 861 043

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl