Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

Mieszkanie w Warszawie Bemowo

29 września 2016

zdjęcie przedstawia salon w mieszkaniu do sprzedaży w WarszawieWarszawa, mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 53 m2 usytuowane na II piętrze, w 4-kondygnacyjnym budynku z 1952 roku, w dzielnicy Bemowo, w Warszawie za cenę 345 000 zł.

Rozkład pomieszczeń w mieszkaniu:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój
– loggia

Mieszkanie z przynależną piwnicą o powierzchni 18 m2. Mieszkanie zadbane, czyste, okna (wschód) zostały wymienione na plastikowe. Mieszkanie na sprzedaż wraz z umeblowaniem oraz sprzętem AGD w cenie. Status własności: wyodrębniona własność, jest księga wieczysta (możliwość kredytowania), jeden właściciel, mieszkanie nie jest nie zadłużone.

Mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji – punkt dobrze skomunikowany z centrum: przystanki komunikacji miejskiej. Nieopodal sklepy, szkoły, przedszkola, żłobki, apteka, centrum handlowe, szkoła wyższa: WAT, tereny zielone: Las Bemowski, Puszcza Kampinoska ok. 5000 m. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (126-8142)

Kontakt:
Tel. +48 668 861 043

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl