Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

Mieszkanie w Warszawie Bemowo

30 września 2016

na zdjęciu salon w mieszkaniu na sprzedaż w WarszawieWarszawa, mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 49 m2 usytuowane na parterze, w 4-kondygnacyjnym budynku z 2006 roku, w dzielnicy Bemowo, w Warszawie za cenę 399 000 zł. Dużą zaletą mieszkania jest jego lokalizacja – mieszkanie znajduje się na kameralnym osiedlu, nieopodal WAT, pętla autobusowa, poczta, przedszkola, szkoły, sklepy, las. Budynek z windą, która zjeżdża bezpośrednio do garażu.

Rozkład pokoi: salon + sypialnia + łazienka + aneks kuchenny + przedpokój + balkon.

Mieszkanie z dużymi, drewnianymi oknami (rolety oraz moskitiery przesuwne). Mieszkanie do sprzedaży wraz z umeblowaniem i sprzętami (oprócz mebli z pokoju dziecięcego) – do uzgodnienia z właścicielem. W cenie mieszkania właściciel zapewnia odświeżenie ścian i sufitów w odcieniach wybranych przez kupującego. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym w kwocie 20 tys. zł (możliwość zakupu mieszkania bez miejsca postojowego). Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (126-8152)

Kontakt:
Tel. +48 668 861 043

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl