Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

Mieszkanie w Warszawie Bemowo

7 października 2016

zdjęcie prezentuje salon w mieszkaniu do sprzedaży w WarszawieWarszawa, mieszkanie 4-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 81 m2 mieszczące się na X piętrze, w 12-kondygnacyjnym wieżowcu z 1981 roku, w Warszawie, w dzielnicy Bemowo za cenę 490 000 zł.

Mieszkanie składa się z:
– salonu
– 3 sypialni
– kuchni
– łazienki
– wc
– przedpokój
– loggia

Mieszkanie z przynależną piwnicą. Wystawa okien – północ – południe. W mieszkaniu zostały wymienione okna na PCV, instalacja Co, nowe kaloryfery. Mieszkanie może wymagać odświeżenia albo remontu. Duże możliwości własnej aranżacji. Mieszkanie w znakomitej lokalizacji – wokół mnóstwo zieleni, cisza, spokój, a mimo to blisko do centrów handlowych, szkół, przedszkoli, dobry dojazd do okolicznych dzielnic. Bardzo ładny widok na panoramę stolicy. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (126-8252)

Kontakt:
Tel. +48 668 861 043

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl