Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

Mieszkanie w Warszawie Bemowo

19 października 2016

na zdjęciu widok z salonu na aneks kuchenny w mieszkaniu na sprzedaż w WarszawieWarszawa, mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 78,1 m2 mieszczące się na III piętrze, w 8-kondygnacyjnym budynku z 2008 roku, w Warszawie, w dzielnicy Bemowo za cenę 525 000 zł.

Wśród najważniejszych zalet mieszkania należy wymienić przede wszystkim doskonałą lokalizację, dobry standard wykończenia wnętrza oraz wliczone w cenę miejsce postojowe w garażu podziemnym. Mieszkanie znajduje się na bezpiecznym, zamkniętym i strzeżonym osiedlu, w okolicy licznych terenów rekreacyjnych, ścieżek rowerowych, placów zabaw i Puszczy Kampinowskiej. Dodatkowym atutem jest możliwość szybkiego dotarcia do centrum – około 15 minut samochodem bądź komunikacją miejską.

Rozkład pokoi w mieszkaniu:
– salon
– 2 sypialnie
– przedpokój
– garderoba
– łazienka
– kuchnia

Ekspozycja okien w mieszkaniu na wschód i południe gwarantuje doskonałe naświetlenie. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (126-8368)

Kontakt:
Tel. +48 668 861 043

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl