Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

Mieszkanie w Warszawie Bemowo

27 października 2016

na zdjęciu salon w mieszkaniu na sprzedaż w WarszawieWarszawa, mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 66 m2 zlokalizowane na I piętrze, w 7-kondygnacyjnym budynku z 2006 roku, w Warszawie, w dzielnicy Bemowo za cenę 519 000 zł.

Mieszkanie niesłychanie wygodne, komfortowe, jasne, widne i słoneczne.
Mieszkanie składa się z: salonu + 2 sypialni + kuchni + łazienki + loggii + przedpokoju.

Mieszkanie z przynależną piwnicą oraz miejscem garażowym (płatne dodatkowo 33 000 zł, jest na to osobny akt notarialny). Mieszkanie wysokie na 2,7 metra. W salonie 2 duże okna balkonowe mają zamontowane osobne, sterowane elektrycznie żaluzje.

Mieszkanie po rearanżacji wnętrza i pomieszczeń. W pierwotnej wersji deweloperskiej kuchnia była w rogu salonu po prawej stronie. Obecnie jest przeniesiona, ale zostały wszystkie piony, łącznie z dwoma szybami na wentylację. Można więc meble z aktualnej kuchni przestawić do salonu, a w miejscu gdzie obecnie jest kuchnia zrobić garderobę (tak było w planie po oddaniu bloku). Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (126-8450)

Kontakt:
tel. +48 668 861 043

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl