Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

Mieszkanie w Warszawie Bemowo

19 listopada 2016

na zdjęciu salon w mieszkaniu do sprzedaży w Warszawie na BemowieWarszawa, mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 50 m2 położone na XI piętrze, w 14-kondygnacyjnym budynku z 1977 roku, w Warszawie, w dzielnicy Bemowo za cenę 316 200 zł.

Rozkład pokoi w mieszkaniu:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka z wc
– przedpokój
– loggia

Mieszkanie można łatwo i niewielkim nakładem sił przerobić na trzypokojowe. Mieszkanie spółdzielcze, własnościowe, można założyć księgę wieczystą – grunt uregulowany (w użytkowaniu wieczystym spółdzielni). Mieszkanie znajduje się w atrakcyjnej okolicy, obok plac zabaw dla dzieci i duży, bezpłatny parking. Dojazd do centrum Warszawy – bardzo szybki dzięki trasie S-8 (w 5 min dojeżdżamy na Żoliborz). Blok – rama H, po remontach: między innymi po wymianie pionów wodno-kanalizacyjnych, ocieplony, zadbane klatki schodowe. Mieszkanie z przynależną komórką lokatorską o powierzchni ok. 1,5 m2. Wszystkie media miejskie. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (126-8587)

Kontakt:
Tel. +48 668 861 043

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl