Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

126-3471-2Warszawa, mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Słoneczne, luksusowe mieszkanie o pow. 75 m2 położone na IV piętrze, w 8-kondygnacyjnym bloku z 2008 roku, na Bemowie, w Warszawie ce cenę 640 000 zł. Miejsce postojowe w garażu podziemnym w cenie mieszkania. Schowek na piętrze, okn PCV zach, czynsz 790 zł na 3 osoby, mieszkanie własnościowe. Mieszkanie ciche, okna wychodzą na osiedle. Jest to miejsce dla osób ceniących sobie ciszę i spokój, a jednocześnie chcących mieszkać blisko centrum miasta. W budynku jest ochrona, portiernia oraz sala bankietowa do dyspozycji mieszkańców.

Rozkład pomieszczeń: salon + 2 sypialnie + kuchnia + balkon + łazienka z wc + osobne wc + garderoba + przedpokój.

Przy budynku znajdują się place zabaw, ścieżki rowerowe z bezobsługową wypożyczalnią rowerów, boiska piłkarskie, basen, sale zabaw, szkoły tańca, przychodnie, kawiarenki, restauracje oraz żłobki i przedszkola. Doskonała lokalizacja, komunikacja ze wszystkimi dzielnicami, przystanek autobusowy i tramwajowy, w niedalekiej przyszłości przystanek metra Ratusz Bemowo. W odległości ok 2 km zjazd na trasę S8. Gorąco zapraszam do oglądania! (126-3471)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 668 598 615

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl