Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

126-4397-8Warszawa, mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Słoneczne, piękne mieszkanie o powierzchni 51 m2 położone na VI piętrze, w 11-kondygnacyjnym budynku z 1987 roku, w dzielnicy Bemowo, w Warszawie za cenę 335 600 zł. Mieszkanie jasne, ciche, ustawne. Na klatce jest winda.

Rozkład pomieszczeń wygląda następująco:

salon

– sypialnia

– kuchnia

– łazienka z wc

– przedpokój

– balkon

Do każdego pomieszczenia w mieszkaniu prowadzi osobne wejście z przedpokoju. Balkon (1,5 x 4 m). Do mieszkania przynależy piwnica. Budynkiem opiekuje się SM Wola Administracja Osiedle Górce. Forma własności: spółdzielcze prawo własnościowe; mieszkanie posiada odrębną księgę wieczystą. Przed budynkiem, niejako wewnątrz osiedla jest ogródek z placem zabaw dla dzieci.

Wokół budynku jest sporo miejsc parkingowych. W bliskim sąsiedztwie znajduje się sklep spożywczy. Główne zalety okolicy: – w pobliżu: centrum handlowe Wola Park; dwa żłobki/ przedszkola (jeden na terenie osiedla, drugi obok); szkoła podstawowa; Biedronka; Lidl; poczta; apteki; kościół – bardzo dobra komunikacja: liczne autobusy na ul. Górczewskiej; tramwaje na ul. Powstańców Śląskich i Alei Obrońców Grodna; w przyszłości również Metro (przystanki przy Wola Park i przy Ratuszu Bemowo). Zachęcam i zapraszam do oglądania. (126-4397)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 668 861 043

Tel. +48 668 861 044

e-mail: m.oglaza@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl