Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

126-4871-2Warszawa, mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Ładne mieszkanie o powierzchni 36 m2 położone na V piętrze, w 11-kondygnacyjnym budynku z 1980 roku, w dzielnicy Bemowo, w Warszawie za cenę 298 000 zł. Mieszkanie jasne, ciche i przestronne. Mieszkanie w czystym bloku (bez zsypu, dbający gospodarz). Budynek po remoncie: ocieplony, po wymianie rur i instalacji. Dwie windy. Wiosną 2014 r. przeprowadzony gruntowny remont mieszkania, wcześniej wymienione okna (PCV). Funkcjonalne.

Rozkład pokoi:

salon

– sypialnia

– kuchnia

– łazienka

– przedpokój

– loggia

Podłoga w kuchni, przedpokoju i łazience – terakota, w pokojach panele AC5. Pomiędzy kuchnią (4,5 m2), a salonem (15,5 m2) wybrana część ściany powodująca powiększenie optyczne obu pomieszczeń i doświetlenie kuchni. Kuchnia wyposażona w kompletny sprzęt AGD (kuchenka gazowa, lodówka, zmywarka Siemens w zabudowie, lodówka, pralka, mikrofalówka). Szereg szafek pozwalających na maksymalne wykorzystanie przestrzeni. Pomiędzy kuchnią a dużym pokojem składany blat z litego drewna bukowego. Mniejszy pokój (8,3 m2). Łazienka (2,4 m2) wyposażona w prysznic z deszczownicą nad wanną (rozwiązanie uniwersalne) z parawanem. W przedpokoju zabudowa pozwalająca wykorzystać wolną przestrzeń (szuflady, pawlacze). Duża loggia (ok.6 m2) powiększa powierzchnię użytkową lokalu. Do mieszkania przypisana jest piwnica (ok. 5m2). Bardzo dobra lokalizacja: w otoczeniu zieleni, przed budynkiem obszerny parking. W bliskim sąsiedztwie centra handlowe (CH Bemowo, CH Wola), place zabaw (5 min. piechotą do Fortów Bema), boiska, basen. Rozwinięta sieć komunikacyjna pozwala na szybkie przedostanie się do każdej części miasta. Zachęcam i zapraszam do oglądania. (126-4871)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 668 861 043

Tel. +48 668 861 044

e-mail: m.oglaza@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl