Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

126-4922-3Warszawa, mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 38 m2 położone na III piętrze, w 5-kondygnacyjnym budynku z 2003 roku, w dzielnicy Bemowo, w Warszawie za cenę 350 000 zł. Mieszkanie ciche, jasne i przestronne. Mieszkanie w bloku z nowego budownictwa. Mieszkanie 2 lata po remoncie.

Rozkład pokoi: salon + sypialnia + kuchnia + łazienka + przedpokój.

Wszystkie meble i sprzęt AGD są włączone w sprzedaż (meble dobrowolnie, jeśli nie będą potrzebne, zostaną usunięte). NIE jest włączony sprzęt RTV oraz drobne AGD. BEZ windy oraz balkonu, trzy okna. W bardzo bliskiej odległości znajduje się sklep LIDL, piekarnia, przedszkola, kiosk, weterynarz, fryzjer, klub bilardowy, salon piękności, dentysta, stomatolog, sklepy branżowe, fotograf i wile innych. Według planu metra, przy RATUSZ BEMOWO powstanie stacja METRA, do której odległość od mieszkania to nie więcej niż 3 -4 min. pieszo. Bardzo blisko jest stąd do WOLA PARK lub TESCO oraz do Carrefuor Bemowo. W pobliżu znajduje się też park z Amfiteatrem Bemowskim, a także sklepy Biedronka i Rossman. Dodatkowo, obok, przy ul. Czumy, znajduje się państwowa Przychodnia. Zachęcam i zapraszam do oglądania. (126-4922)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 668 861 043

Tel. +48 668 861 044

e-mail: m.oglaza@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl