Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

Mieszkanie w Warszawie Bemowo

24 września 2015

126-5091-2Warszawa, mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Przytulne mieszkanie o powierzchni 62,40 m2 położone na I piętrze, w 9-kondygnacyjnym budynku z 2008 roku, w dzielnicy Bemowo, w Warszawie za cenę 589 000 zł. Mieszkanie ciche, jasne i przestronne. Mieszkanie na prestiżowym osiedlu, na Bemowie. Osiedle monitorowane i strzeżone całą dobę, z placami zabaw i plenerową siłownią. Własność gruntu, nie użytkowanie wieczyste, co związane jest z niewielkim podatkiem od nieruchomości. Lokal nie jest obciążony kredytem hipotecznym, w dziale III i IV księgi wieczystej brak wpisów.

Rozkład pokoi:

salon

– sypialnia

– kuchnia

– łazienka z wc

– przedpokój

– loggia.

W pokojach na podłodze położona jest lita dębowa olejowana deska. Na tym samym piętrze znajduje się komórka lokatorska (ściany otynkowane i pomalowane, terakota na podłodze). W klatce 2 windy z bezpośrednim zjazdem do garażu podziemnego. W bloku recepcja, fontanna oraz sala wraz z zapleczem kuchenno-sanitarnym do dyspozycji mieszkańców (imprezy okolicznościowe). Możliwość zakupu miejsca postojowego podziemnego (cena 32.590 zł). Osiedle świetnie skomunikowane, liczne linie autobusowe i tramwajowe, (przy planowanej II linii metra). W pobliżu sklepy: TESCO, LIDL, CH Wola Park, SUPERSAM; żłobek, przedszkola, szkoły, banki, kluby fitness, przychodnia, apteki, kościół oraz Ratusz Dzielnicy Bemowo. Zachęcam i zapraszam do oglądania. (126-5091)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 668 861 043

Tel. +48 668 861 044

e-mail: m.oglaza@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl