Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

na zdjęciu salon w mieszkaniu do sprzedaży na Bemowie w WarszawieWarszawa, mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 37 m2 położone na VI piętrze, w 12-kondygnacyjnym wieżowcu z 1988 roku, w dzielnicy Bemowo, w Warszawie za cenę 286 000 zł. Blok z cegły. Mieszkanie z księgą wieczystą.

Rozkład pokoi:
– salon
– sypialnia
– balkon
– kuchnia
– łazienka z wc
– przedpokój

Mieszkanie stosunkowo ekonomiczne w utrzymaniu, czynsz wynosi ok. 400 zł. Mieszkanie z przynależną piwnicą. Dostępność miejsca parkingowego wokół bloku. Możliwość korzystania z bezpłatnego internetu osiedlowego. Mieszkanie w doskonałej lokalizacji – w cichej, zielonej okolicy, w sąsiedztwie Rodzinnego Parku Górczewska wraz z Amfiteatrem, placami zabaw, parkiem linowym. Doskonała komunikacja, ok. 5 – 8 min. spacerkiem do pętli autobusowej i tramwajowej. Doskonały dostęp do przedszkoli i szkół, urzędów, Kościoła oraz licznych lokali usługowo-handlowych.

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (126-7679)

Kontakt:
Tel. +48 668 861 043

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl