Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

duży pokój w mieszkaniu do sprzedaży w Warszawie - BemowoWarszawa, mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 62 m2 usytuowane na I piętrze, w 10-kondygnacyjnym budynku z 1981 roku, w dzielnicy Bemowo, w Warszawie za cenę 340 000 zł.

Mieszkanie o rozkładowym układzie pokoi:
– salon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– łazienka
– wc
– przedpokój
– loggia

Mieszkanie w docieplonym oraz wyremontowanym budynku. Klatka schodowa i teren przyległy odnowione w tym roku. Świetna lokalizacja – okolica bardzo przyjazna dla mieszkańców, placówki edukacyjne w pobliżu, przedszkole, szkoły (od podstawowej do średniej). W pobliżu tereny rekreacyjne – Park Górczewska. Mieszkanie po osobie starszej, wymaga remontu.

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (126-7801)

Kontakt:
Tel. +48 668 861 043

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl