Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

na zdjęciu salon w mieszkaniu do sprzedaży w WarszawieWarszawa, mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 69,86 m2 usytuowane na V piętrze, w 8-kondygnacyjnym budynku z 2010 roku, w dzielnicy Bemowo, w Warszawie za cenę 610 000 zł.

Rozkład pomieszczeń w mieszkaniu:
– salon
– aneks kuchenny
– 2 sypialnie
– łazienka
– wc
– hol
– balkon

Mieszkanie rozkładowe. Aneks kuchenny umeblowany i wyposażony w niezbędny sprzęt AGD. Na balkonie przesuwane rolety. W sypialniach pojemne szafy. Mieszkanie z przynależnym boksem rowerowym o powierzchni 1,71 m2 na parterze. Do dyspozycji na V piętrze jest również wózkarnia, z której można korzystać wraz z właścicielami pozostałych lokali z tego piętra budynku. Ekspozycja okien południe – zachód. Wysokość mieszkania – ok. 2,76 m. Dodatkowo przedmiotem sprzedaży jest miejsce garażowe znajdujące się na terenie osiedla, położone pod sąsiednim budynkiem, płatne 20 000 zł.

Mieszkanie własnościowe z księgą wieczystą. Własność gruntu, na którym położony jest budynek mieszkalny. Koszty utrzymania mieszkania: czynsz 500 zł miesięcznie łącznie z funduszem remontowym oraz zaliczkami na media. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (126-7923)

Kontakt:
Tel. +48 668 861 043

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl