Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

na zdjęciu duży pokój w mieszkaniu na sprzedaż w WarszawieWarszawa, mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 46,90 m2 zlokalizowane na III piętrze, w 4-kondygnacyjnym budynku, w dzielnicy Bemowo, w Warszawie za cenę 455 000 zł. Ekspozycja okien na południe. Dzięki temu mieszkanie jest niezwykle słoneczne i klimatyczne.

Rozkład pokoi wygląda następująco: salon + aneks kuchenny + hall + sypialnia + łazienka.

Mieszkanie z przynależnym miejscem postojowym w garażu podziemnym na poziomie -1. Mieszkanie stosunkowo ekonomiczne w utrzymaniu – czynsz miesięczny to ok. 450 zł wraz z opłatami za parking i funduszem remontowym. Dodatkowo prąd ok. 230 zł co 2 miesiące. Atrakcyjna lokalizacja – mieszkanie znajduje się blisko licznych sklepów (w tym nocne), Hali Wola, Urzędu Dzielnicy Bemowo, Parku Górczewska z amfiteatrem, placu zabaw, siłowni, wybiegu dla psów oraz Parku Kampinoskiego, który zachęca do długich spacerów lub wycieczek rowerowych. W niedalekiej odległości znajdują się centra handlowe oraz hipermarkety.

Okolica świetnie skomunikowana – mieszkanie znajduje się w pobliżu wielu przystanków autobusowych oraz tramwajowych. Dojazd do trasy S8 możliwy od strony ul. Połczyńskiej lub Górczewskiej. Planowana jest także 2 linia metra z przystankami Powstańców Śląskich i Ratusz. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (126-7909)

Kontakt:
Tel. +48 668 861 043

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl