Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

zdjęcie przedstawia luksusowy salon w mieszkaniu w Warszawie na sprzedażWarszawa, mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 44 m2 zlokalizowane na XI piętrze, w 12-kondygnacyjnym budynku z 1981 roku, w dzielnicy Bemowo, w Warszawie za cenę 295 000 zł. Mieszkanie z księgą wieczystą.

Rozkład pokoi:
– salon
– 2 sypialnie
– przedpokój
– kuchnia
– loggia
– łazienka

Mieszkanie wyjątkowo słoneczne i spokojne. Ściany otynkowane, gładź gipsowa, na podłodze parkiet. Podwójne drzwi wejściowe. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia lub lekkiego odświeżenia. W mieszkaniu liczniki na zimną i ciepłą wodę. Kaloryfery z podzielnikami ciepła, okna plastikowe z nawiewnikami, telewizja kablowa. Mieszkanie z przynależną piwnicą na tym samym piętrze co lokal oraz miejscem postojowym na parkingu obok bloku.

Prestiżowa lokalizacja – mieszkanie znajduje się przy Ratuszu, na Bemowie. Odległość od centrum około 5 km. Wszystkie węzły komunikacyjne tramwaje, autobusy oraz w przyszłości II linia metra. W okolicy pełna infrastruktura: szkoły, przedszkola, centra handlowe, sklepy osiedlowe, przychodnia z ostrym dyżurem, apteka, poczta, place zabaw, duży park z amfiteatrem i ogródkami latem. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (126-7917)

Kontakt:
Tel. +48 668 861 043

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl