Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

widok na salon w mieszkaniu do sprzedaży w Warszawie - BemowoWarszawa, mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 75,15 m2 zlokalizowane na V piętrze, w 7-kondygnacyjnym budynku z 2007 roku, w dzielnicy Bemowo, w Warszawie za cenę 575 000 zł.

Rozkład pokoi w mieszkaniu wygląda następująco:
– salon
– 2 sypialnie
– przedpokój
– kuchnia
– 2 łazienki
– loggia

Mieszkanie niezwykle jasne, słoneczne i ciche z ekspozycją okien na trzy strony świata. Wysoki standardmieszkanie wykończone z najlepszych gatunkowo materiałów renomowanych producentów. Mieszkanie z przynależnym miejscem postojowym w garażu podziemnym (25 tys. zł. dodatkowo płatne). Atrakcyjna lokalizacja – mieszkanie znajduje się blisko sklepów, szkoły, przedszkola oraz przystanków komunikacji miejskiej (w pobliżu powstanie stacja metra). Mieszkanie gotowe do zamieszkania. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (126-7983)

Kontakt:
Tel. +48 668 861 043

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl