Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

wnętrze mieszkania na Bemowie w Warszawie do sprzedażyWarszawa, mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 46 m2 usytuowane na VIII piętrze, w 12-kondygnacyjnym budynku z 1980 roku, w dzielnicy Bemowo, w Warszawie za cenę 367 000 zł. Mieszkanie idealne dla rodzin z dziećmi, jak i dla par. Mieszkanie przeszło generalny remont. Wymienione dosłownie wszystko. Nowe plastikowe okna i grzejniki, podłogi, drzwi, ościeżnice, oświetlenie. W łazience i kuchni nowe płytki na ścianach oraz nowa glazura na podłodze. Nowoczesna łazienka wyposażona w komfortową wannę oraz podtynkowe wc. W pokojach i przedpokoju nowe panele.

Mieszkanie nadaje się do zamieszkania od razu, bez potrzeby ponoszenia jakichkolwiek nakładów finansowych. Mieszkanie wyjątkowo przestronne, jasne i rozkładowe. Niski czynsz 400 zł. Blok z windą. Mieszkanie bardzo ciche – sąsiaduje z przedsionkiem i częściowo z klatką schodową.

Mieszkanie posiada odrębną własność z księgą wieczystą bez obciążeń. Można korzystać z kredytowania.

Mieszkanie składa się z: salonu + sypialni + kuchni + przedpokoju + łazienki + balkonu.

Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 2 m2. Dodatkowo do mieszkania przynależy jeszcze przedsionek o powierzchni 6 m2 zamykany na klucz, w którym można przechowywać rowery, wózki dziecięce.

Mieszkanie w świetnej lokalizacji – dookoła dużo zieleni, bliskość parków (Park Górczewska, Fort Bema, Lasek na Kole, Kampinos), mnóstwo miejsc na spacery oraz ścieżki rowerowe, w bliskiej okolicy sklepy, przychodnie, apteki, dobre połączenie komunikacja miejska z innymi dzielnicami (autobusy, tramwaje), ok 2 km do wjazdu na trasę S8. Przed blokiem bezpłatny parking. Cisza i spokój. (126-7244)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 668 861 043
Tel. +48 668 861 044
e-mail: m.oglaza@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl