Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

126-3483-4Warszawa, mieszkanie 4-pokojowe na sprzedaż. Luksusowe mieszkanie 2-poziomowe o powierzchni 117 m2 zlokalizowana na Tarchominie. Atutem jest przynależność komórki lokatorskiej (11m2) w budynku oraz dwóch miejsc parkingowych na terenie zamkniętego osiedla.

Rozkład pomieszczeń: salon + 3 sypialnie + kuchnia + pokój kąpielowy + pralnia + osobne wc dla gości + garderoba + schowek pod schodami.

W kompleksie zamkniętym Osiedla Kamińskiego znajduję się również ogrodzone boisko do gdy w kosza i piłki nożnej, jak i stoły do ping-ponga i place zabaw. Aktualnie w budowie jest również wielopoziomowy parking. Wokół osiedla znajduje się pełna infrastruktura miejska ? Przedszkola, Szkoły Podstawowe i Gimnazja ( Dwie najbliższe znajdują się w odległości 800m ), Sklepy, Poczta ( w odległości 240 m), Przychodnia lekarska, Stomatologia, Banki, Cukiernie, Kawiarnie, Kościół. W odległości 800 m znajduje się również Ośrodek Sportu i Rekreacji z basenem, drugi z jedną z najwyższych ścianek wspinaczkowych w Warszawie w odległości 1500 m. Dostępne są również profesjonalne korty tenisowe, boiska i bieżnie. Komunikacja miejska do osiedla również jest bardzo dobra. Do przystanku autobusowego i tramwajowego jest 5 minut drogi. Dojazd do Metra Młociny zajmuje dokładnie 10 min. (4 przystanki). Dla osób używających wyłącznie samochodów jako środka transportu cenną informacją jest fakt, że wszystkie trasy na Tarchominie, zostały świeżo zmodernizowane. Prace są zakończone, nie ma żadnych utrudnień w ruchu drogowym. (126-3483)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 790 233 737

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl