Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

126-3539-1Warszawa, mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Śliczne mieszkanie o powierzchni 58 m2 położone na II piętrze, w 3-kondygnacyjnym budynku, na kameralnym, strzeżonym osiedlu, w dzielnicy Białołęka,, w Warszawie za cenę 349 000 zł. Mieszkanie jest w pełni wykończone i w idealnym stanie.

Rozkład pokoi:

salon

– sypialnia

– kuchnia

– przedpokój

– łazienka

W budynku znajduje się winda, co z pewnością ułatwi poruszanie się z wózkiem dziecięcym. Istnieje możliwość nabycia miejsca postojowego wewnątrz hali garażowej (miejsce pomiędzy dwoma filarami, co eliminuje ryzyko otarcia samochodu przez sąsiada) wraz z wydzielonym i zamykanym aneksem/schowkiem (doskonale mieszczą się w nim rowery i inne mniej używane przedmioty). Bardzo dobre połączenie z metrem: do Stacji Dworzec Wileński dojeżdża linia E-7, która zatrzymuje się wyłącznie na osiedlu, a potem już tylko przy metrze. Do Dworca Wieleńskiego dojeżdżają również linie 120 oraz 527 (ta ostatnia także do Metra Ratusz). Do metra można dojechać także poprzez Trasę Toruńską (zakończenie prac remontowych jest przewidziane na październik, co wyeliminuje obecne niedogodności) bezpośrednią linią 132 do przystanku Metro Marymont, czy też można przesiąść się do pociągu na stacji Warszawa Toruńska/Warszawa Żerań. (126-3539)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 668 861 043

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl