Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

zdjęcie przedstawia aneks kuchenny w mieszkaniu na sprzedażWarszawa, mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 43 m2 położone na I piętrze, w 4-kondygnacyjnym budynku z 2010 roku, w dzielnicy Białołęka, w Warszawie za cenę 286 000 zł. Wspaniałe mieszkanie dla młodej lub starszej pary.

Rozkład pokoi:

– sypialnia

salon

– aneks kuchenny

– balkon

– łazienka

– przedpokój

Budynek przystosowany dla niepełnosprawnych,jest winda. Doskonała infrastruktura osiedlowa: sklepy, przedszkole, przychodnia lekarska, uliczki wewnętrzne, chodniki i trawniki. Wszędzie czysto i zadbanie. Osiedle jest chronione. Blok, w którym jest opisywane mieszkanie, znajduje się blisko wjazdu na osiedle. W pobliżu duże Centrum Handlowe. Dostępne od zaraz. (126-3272)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 668 862 459

e-mail: w.zielinski@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl