Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

na zdjęciu mieszkanie w Śródmieściu WarszawyWarszawa, mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 65 m2 położone na I piętrze, w 4-kondygnacyjnym budynku, w dzielnicy Białołęka, w Warszawie za cenę 515 000 zł. Mieszkanie usytuowane jest w małym bloku, który jest jedynym blokiem wolno stojącym na osiedlu, z tyłu osiedla co sprawia, że mieszkanie jest bardzo ciche. W cenie komórka lokatorska i miejsce garażowe pod blokiem.

Rozkład pokoi: salon + 2 sypialnie + balkon + taras + kuchnia + łazienka + garderoba + przedpokój

Kuchnia: szafki z litego drewna, lodówka w zabudowie, kuchenka indukcyjna, piekarnik elektryczny. Kuchnia oddzielna. Łazienka: szafki i wszystkie sanitariaty. Przedpokój: duża szafa rozsuwana, komoda z lustrem i wieszakami. Na podłogach w pokojach drewniana podłoga. Drewniane okna, widok na zieleń i zabudowę jednorodzinną. Blisko komunikacja ztm, pkp, sklepy, apteki i szkoły a także las. Sugerowana cena sprzedaży podana z komórką i garażem. Zapraszamy do obejrzenia.

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (126-2581)

Kontakt:
Tel. +48 668 861 043
Tel. +48 668 861 044
e-mail: m.oglaza@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl