Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

126-2642-1Na sprzedaż trzypokojowe, wygodne mieszkanie o powierzchni 64 m2 położone na I piętrze, w 3-kondygnacyjnym budynku, w dzielnicy Białołęka, w Warszawie za cenę 420 000 zł.

Rozkład pomieszczeń:

– kuchnia

salon

– 2 pokoje

– łazienka

– wc

Na podłodze deska i wysokiej jakości płytki. 2 zabudowane balkony, garaż podziemny w cenie. Mieszkanie nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych. Mieszkanie znajduje się na strzeżonym, zielonym osiedlu z placem zabaw dla dzieci. Bardzo blisko pętla autobusowa nowodwory, banki, apteki, sklepy, przedszkola i szkoły. W pełni urządzona kuchnia ( lodówka, zmywarka), otwarty salon, 2 pokoje z szafami typu komandor,łazienka z wanną z hydromasażem, osobne wc. Na podłodze deska i wysokiej jakości płytki. 2 zabudowane balkony, garaż podziemny w cenie. Mieszkanie nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych. Mieszkanie znajduje się na strzeżonym, zielonym osiedlu z placem zabaw dla dzieci. Bardzo blisko pętla autobusowa nowodwory, banki, apteki, sklepy, przedszkola i szkoły. Sprzedam 3-pokojowe, wygodne i rozkładowe mieszkanie na 1 piętrze. W pełni urządzona kuchnia ( lodówka, zmywarka), otwarty salon, 2 pokoje z szafami typu komandor,łazienka z wanną z hydromasażem, osobne wc. Na podłodze deska i wysokiej jakości płytki. 2 zabudowane balkony, garaż podziemny w cenie. Mieszkanie nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych. Mieszkanie znajduje się na strzeżonym, zielonym osiedlu z placem zabaw dla dzieci. Bardzo blisko pętla autobusowa nowodwory, banki, apteki, sklepy, przedszkola i szkoły. Zapraszamy do obejrzenia. (126-2642)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 508 388 277

e-mail: m.oglaza@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl