Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

zdjęcie przedstawia umeblowany salon w mieszkaniu na Białołęce, w WarszawieWarszawa, mieszkanie 4-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 91 m2 położone na I piętrze, w 2-kondygnacyjnym budynku, w dzielnicy Białołęka, w Warszawie za cenę 580 000 zł. Mieszkanie posiada akt własności oraz KW.

Dobra lokalizacja blisko Mostu Północnego, pętli autobusowej.

Mieszkanie składa się z: salonu + balkonu + kuchni + holu + 3 sypialń + łazienki + wc + przedpokoju.

Przed wejściem do mieszkania znajduje się dodatkowe pomieszczenie (nie wchodzące w metraż mieszkania idealne na spiżarnię) ok. 3 m2, oddzielone od klatki schodowej drugimi drzwiami. Na parterze użytkuje pomieszczenie okratowane na trzy rowery. Mieszkania ciche. Spokojne osiedle (całe osiedle to zaledwie 100 lokali). Garaż jednostanowiskowy podziemny w cenie mieszkania.

Na terenie osiedla znajduje się plac zabaw dla dzieci. Wokół szkoły, przedszkola, sklepy itp. Otoczenie bardzo zadbane, strzeżone, graniczy bezpośrednio z lasem sosnowym, wokół tereny rekreacyjne. Osiedle chronione. Niski czynsz 570 zł /m-c w tym 100 zł ochrona. Zapraszamy do obejrzenia.

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (126-2124)

Kontakt:
Tel. +48 668 861 043
Tel. +48 668 861 044
e-mail: m.oglaza@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl