Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

salon w mieszkaniu na sprzedaż w WarszawieWarszawa, mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 58,60 m2 na Białołęce, w Warszawie za cenę 398 000 zł. Mieszkanie na III piętrze z windą, na zamkniętym i strzeżonym osiedlu. Mieszkanie atrakcyjne, słoneczne z balkonem wykończone w wysokim standardzie, zaprojektowane przez architekta. 4-piętrowy budynek z 2009 roku. Mieszkanie gotowe do zamieszkania, wykończone i wyposażone wraz ze sprzętem AGD.

Rozkład pomieszczeń w mieszkaniu: salon + sypialnia + kuchnia + łazienka + garderoba + przedpokój + balkon + komórka lokatorska.

Osiedle o oryginalnej aranżacji. Teren bardzo zadbany, z dużą ilością zieleni. W obrębie osiedla plac zabaw dla dzieci oraz przedszkole. Cicha i spokojna okolica, z dobrą komunikacją z Centrum i innymi dzielnicami Warszawy. Przy osiedlu przystanek autobusowy – linie 527, 120, 732, N11.

W planach budowa metra ze stacją obok osiedla. Obecnie z tyłu osiedla powstaje nowoczesna publiczna szkoła podstawowa z oddziałami przedszkolnymi. W pobliżu znajduje się nowo powstały park wraz z terenem sportowo-rekreacyjnym. Niedaleko galerie handlowe, pasaż handlowy czerwona torebka, apteka, przychodnia, Lidl, Ikea. Zapraszamy do obejrzenia. (126-2125)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 668 861 043
Tel. +48 668 861 044
e-mail: m.oglaza@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl