Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

na zdjęciu salon w mieszkaniu do sprzedaży w Warszawie (Białołęka)Warszawa, mieszkanie 4-pokojowe na sprzedaż. Komfortowe, 2-poziomowe mieszkanie na Białołęce w Warszawie w kwocie 669 000 zł. Mieszkanie liczy 117 metrów kwadratowych powierzchni.

Rozkład pokoi: salon + 3 sypialnie + kuchnia + pokój kąpielowy + pralnią + wc + garderoba + schowek pod schodami.

Mieszkanie z przynależną komórką lokatorską o powierzchni 11 m2 w budynku oraz dwoma miejscami parkingowymi na terenie zamkniętego osiedla. W kompleksie zamkniętym Osiedla Kamińskiego znajduję się również ogrodzone boisko do gdy w kosza i piłki nożnej, jak i stoły do ping-ponga i place zabaw. Aktualnie w budowie jest również wielopoziomowy parking.

Mieszkanie świetnie położone – wokół osiedla znajduje się pełna infrastruktura miejska – przedszkola, szkoły podstawowe i gimnazja (dwie najbliższe znajdują się w odległości 800m ), sklepy, poczta ( w odległości 240 m), przychodnia lekarska, stomatologia, banki, cukiernie, kawiarnie, kościół. W odległości 800 m znajduje się również Ośrodek Sportu i Rekreacji z basenem, drugi z jedną z najwyższych ścianek wspinaczkowych w Warszawie w odległości 1500 m. Dostępne są również profesjonalne korty tenisowe, boiska i bieżnie.

Mieszkanie korzystnie zlokalizowane również pod kątek komunikacji miejskiej – do osiedla również jest bardzo dobra. Do przystanku autobusowego i tramwajowego jest 5 minut drogi. Dojazd do Metra Młociny zajmuje dokładnie 10 min. (4 przystanki). Dla osób używających wyłącznie samochodów jako środka transportu cenną informacją jest fakt, że wszystkie trasy na Tarchominie, zostały świeżo zmodernizowane. Prace są zakończone, nie ma żadnych utrudnień w ruchu drogowym. (126-3483)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 668 861 043
Tel. +48 668 861 044
e-mail: l.oglaza@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl