Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

Mieszkanie w Warszawie Białołęka

24 października 2016

na zdjęciu salon w mieszkaniu na sprzedaż w WarszawieWarszawa, mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 67 m2 zlokalizowane na I piętrze, w 4-kondygnacyjnym budynku z 2006 roku, w Warszawie, w dzielnicy Białołęka za cenę 540 000 zł.

Największym atutem mieszkania jest ogromny taras o powierzchni 180 m2 złożony z zielonego ogródka, jak i wykończonej drewnem części wypoczynkowej. Poza częścią zieloną, taras został wykończony deskami tarasowymi z modrzewia syberyjskiego. Zabudowa tarasowa otacza całe mieszkanie z dwóch stron. Mieszkanie zaaranżowane jest w część gościnną oraz oddzielną część sypialnianą, przedpokoje ograniczone zostały do minimum, abym jak najpełniej wykorzystać powierzchnię.

Mieszkanie wraz z przynależną komórką lokatorską o powierzchni 2 m2 oraz miejscem postojowym w garażu podziemnym. Miejsce w garażu jest oddzielnie płatne i kosztuje 25 000 zł. Atrakcyjna lokalizacja – mieszkanie znajduje się na zamkniętym, całodobowo ochranianym osiedlu. Świetna komunikacja z innymi częściami miasta. Do Starego Miasta podróż zajmuje autem 10 minut.

Na osiedlu pełna infrastruktura – szkoła podstawowa, przedszkole, dom kultury, pasaż handlowy, sklep osiedlowy. Trochę dalej, w odległości spaceru 10 minutowego znajdują się centra handlowe z Ikea oraz sklepem Decathlon. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (126-8417)

Kontakt:
Tel. +48 668 861 043

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl