Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

na zdjęciu mieszkanie na wynajem w Warszawie na BielanachWarszawa, mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Komfortowe mieszkanie o powierzchni 43 m2 położone na X piętrze, w 11-kondygnacyjnym budynku z 2001 roku, w dzielnicy Bielany, w Warszawie za cenę 407 000 zł. Mieszkanie bardzo ciche i jasne przez cały dzień. Okna wychodzą na południowy zachód, dzięki czemu można podziwiać piękne zachody słońca nad lotniskiem.

Rozkład pokoi:

salon

– sypialnia

– kuchnia

– łazienka

– przedpokój

Mieszkanie ciepłe (niezlokalizowane na skraju budynku, grzejniki w każdym pomieszczeniu, dobra izolacja termiczna), odizolowane od hałasu ulicznego poprzez sąsiadujące budynki. Poniżej zagospodarowane ogródki w parterach, placyk zabaw. Budynek w bardzo dobrym stanie technicznym, zbudowany we właściwym a nie ekspresowym (jak to dziś bywa) tempie. Dotąd nie było usterek! Jakość wykonania przekłada się na akustykę – nie słychać odgłosów z mieszkań sąsiadujących. Wszystkie okna plastikowe. Winda do poziomu garażu. Wentylacja mechaniczna, moc regulowana działa cicho i skutecznie. Przyjaźni sąsiedzi. Dobrze funkcjonująca wspólnota mieszkaniowa. W pobliżu znajduje się: węzeł komunikacyjny Młociny – metro, tramwaje, autobusy miejskie, podmiejskie oraz dalekobieżne i połączenie z lotniskiem w Modlinie, Carrefour Express (24/7), Fresh Market, Cukiernie, kuchnia włoska, polska, wietnamska, pizza, mc donalds, Apteka, Żłobki, przedszkola, szkoła podstawowa, świetne, ogólnodostępne place zabaw dla dzieci, Stawy Wawrzyszewskie, Lasek Marymoncki, Lasek Lindego, Puszcza Kampinoska. 3 stacje benzynowe. (126-5928)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 668 861 043

Tel. +48 668 861 044

e-mail: m.oglaza@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl