Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

na zdjęciu salon w mieszkaniu na sprzedażWarszawa, mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż. Komfortowe mieszkanie o powierzchni 74 m2 położone na VI piętrze, w 10-kondygnacyjnym budynku z 2000 roku, w dzielnicy Bielany, w Warszawie za cenę 490 000 zł.

Rozkład pokoi:

salon

– 2 sypialnie

– przedpokój

– kuchnia

– łazienka

– wc

– balkon

Do dyspozycji kupującego pozostają meble w zabudowie, sprzęt RTV i AGD (lodówka, zmywarka, piekarnik, mikrofala, pralka, telewizor). Mieszkanie jest świetnie rozplanowane, przestrzenne i w bardzo dobrym standardzie, gotowe do wprowadzenia. Funkcjonalny rozkład i duży narożny balkon z którego można podziwiać piękne zachody słońca to niewątpliwe atuty tego miejsca.

Bezpieczeństwa mieszkańców strzeże całodobowa ochrona.

Budynek ogrodzony, posiada dwie windy z poziomu garażu. Możliwość wykupienia miejsca parkingowego 25 000 zł bądź wynajmu 200 zł/mies, obok bloku są również 3 strzeżone parkingi. Przystosowany dla niepełnosprawnych. Idealnie ciche położenie. W niedalekim sąsiedztwie Las Bielański, Rezerwat przyrody Kalinowa Łąka, Rezerwat przyrody Łosiowe Błota oraz Kampinowski Park Narodowy. (126-6074)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 668 861 043

Tel. +48 668 861 044

e-mail: m.oglaza@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl