Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

zdjęcie przedstawia umeblowany salonWarszawa, mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 65 m2 położone na III piętrze, w 4-kondygnacyjnym budynku z 2000 roku, w dzielnicy Bielany, w Warszawie za cenę 509 000 zł. Mieszkanie 2-pokojowe, słoneczne z dużą loggią i widokiem na tereny zielone.

Rozmieszczenie pokoi: salon + loggia + sypialnia + kuchnia + przedpokój + łazienka + wc + 2 garderoby

Możliwość przebudowy na 3 pokoje z zachowaniem dużych przestrzeni. Ciche, zadbane, strzeżone osiedle. Bardzo dobra komunikacja, bezpośrednie połączenie z metrem, możliwość wynajęcia lub zakupu miejsca w garażu podziemnym.

Świetna lokalizacja, szczególnie dla osób lubiących aktywny wypoczynek – nieopodal wiele miejsc do spacerowania, dużo zieleni etc. Ponadto wokół wiele sklepów osiedlowych i sieciowych (Biedronka, Żabka, Massima, Carrefour, Lidl) oraz poczta i przychodnia. Zamknięte place zabaw oraz boisko. Pierwszy właściciel. (126-6152)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 668 861 043
Tel. +48 668 861 044
e-mail: m.oglaza@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl