Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

na zdjęciu umeblowany salon w mieszkaniu na sprzedaż w WarszawieWarszawa, mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 43,80 m2 położone na XV piętrze, w 16-kondygnacyjnym budynku z 1980 roku, w dzielnicy Bielany, w Warszawie za cenę 282 500 zł. Mieszkanie rozkładowe, słoneczne.

Rozkład pokoi w mieszkaniu:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój
– balkon

Okna wychodzące na zachód; widok na lotnisko Bemowo – możliwość oglądania koncertów z wygodnego balkonu. Standard wykończenia: ściany – panele, glazura, tynk; podłogi – panele, terakota; okna – PCV; parapety – betonowe. Przeprowadzone remonty: wymiana okien, wymiana instalacji wodno-kanalizacyjnej, wymiana instalacji gazowej, odświeżenie ścian. Zabezpieczenia: domofon, monitoring na parterze i w windach. Wyposażenie oferowane w cenie: do uzgodnienia. Do mieszkania komórka lokatorska (0,73 m2).

Piętnastopiętrowy blok mieszkalny z dwiema windami, oddany do użytku na przełomie lat 1970 – 1980 roku. Budynek przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Przeprowadzone remonty: docieplenie budynku, remont dachu, remont klatki schodowej, nowa winda towarowa, wymiana drzwi wejściowych do klatki schodowej, wymiana instalacji gazowej, wymiana instalacji wodno-kanalizacyjnej, wymiana instalacji przeciwpożarowej, wymiana okien na klatce. Do bloku mieszkalnego przynależy: parking ogólnodostępny. (126-6016)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 668 861 043
Tel. +48 668 861 044
e-mail: m.oglaza@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl