Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

na zdjęciu mieszkanie do sprzedaży w Warszawie na na BielanachWarszawa, mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 74 m2 zlokalizowane w 4-kondygnacyjnym budynku z 2007 roku, w dzielnicy Bielany, w Warszawie za cenę 535 000 zł. Mieszkanie rozkładowe z oknami na południowy-wschód i północny-zachód.

Rozkład pokoi:
– salon
– aneks kuchenny
– 2 sypialnie
– łazienka
– wc
– garderoba.

Do mieszkania przynależy też komórka lokatorska o powierzchni 2 m2. Budynek oddano do użytku w 2007 roku.

Mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji, w cichej i spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko głównych arterii komunikacyjnych. W bezpośrednim sąsiedztwie pełna infrastruktura handlowo-usługowa, również szkoły, przedszkola, obiekty sportowe i tereny zielone. Do centrum 7 km w 15 minut.

Bezpieczeństwa mieszkańców strzeże całodobowa ochrona. Duży parking, zamknięte zielone patio wraz z placem zabaw. Na teren osiedla można wjechać dwiema bramami otwieranymi na pilota. Furtki otwierane kodem oraz breloczkiem zbliżeniowym. Miejsce postojowe w garażu podziemnym. Dodatkowo na sprzedaż jest miejsce postojowe w garażu podziemnym. Przejście do hali garażowej bezpośrednio z klatki schodowej bez konieczności wychodzenia na zewnątrz. (126-6371)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 668 861 043
Tel. +48 668 861 044
e-mail: a.wujek@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl