Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

na zdjęciu duży pokój w mieszkaniu na Bielanach w Warszawie do sprzedażyWarszawa, mieszkanie 5-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie na Bielanach w Warszawie za 770 000 zł. Mieszkanie składa się z 5 pokoi i ma powierzchnię 115 metrów kwadratowych. Mieszkanie zlokalizowane na I piętrze.

Rozkład pokoi: salon + 4 sypialnie + kuchnia + 2 łazienki + przedpokój + taras + balkon.

Mieszkanie wraz z 41,8 m2 powierzchni garażowo-rekreacyjnej (wraz z pralnią, suszarnią i wanną) na kondygnacji częściowo zagłębionej w gruncie (pomieszczenie z oknami, zejście klatką schodową). W samodzielnym garażu jest miejsce na dwa samochody – dodatkowa cena do negocjacji.

Bezpieczeństwa mieszkańców strzeże tu nowoczesny system alarmowy z własną centralą, dodatkowo istnieje możliwość korzystania z monitoringu agencji ochrony wraz z dwustopniowym powiadomieniem domofonem.

Utrzymanie zieleni oraz czystości w budynku i poza nim przez firmę zewnętrzną. Oprócz samodzielnego garażu, możliwość parkowania samochodów przy budynku, na terenie ogrodzonym.

Mieszkanie posiada duży, zadaszony taras, z którego roztacza się ładny widok. Taras połączony bezpośrednio z jadalnią i salonem (2 wejścia). Mieszkanie z dodatkowym, dużym balkonem połączonym z sypialnią kwalifikuje to miejsce jako urokliwą lokalizację z czystym powietrzem, o wiele mniej zanieczyszczonym niż w innych dzielnicach w Warszawie. Idealne miejsce do uprawiania turystyki pieszej i rowerowej, 5 min. do metra samochodem, 10 min. autobusem – przystanek przy drugiej bramie osiedla. Mieszkanie ulokowane przy wejściu od kameralnej ulicy Dankowickiej. Ogrodzone, małe osiedle, wśród zieleni, w zabudowie jednorodzinnej, wokół także niska zabudowa, spokój i cisza, 200 m od lasu, 1 200 m od Puszczy Kampinoskiej.

Mieszkanie umożliwia podzielenie funkcji na dwie części (np. nocna/dzienna czy rodzice/dzieci, domownicy/goście). (126-6495)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 668 861 043
Tel. +48 668 861 044
e-mail: a.wujek@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl