Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

Mieszkanie do sprzedaży na Bielanach we Wrocławiu, na zdjęciu duży pokójWarszawa, mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 56 m2 położone na wysokim parterze, w 4-kondygnacyjnym budynku z 1970 roku, w dzielnicy Bielany, w Warszawie za cenę 357 000 zł. Mieszkanie spółdzielczo-własnościowe z możliwością założenia KW.

Rozkład pokoi:
– salon
– 2 sypialnie
– łazienka
– przedpokój
– kuchnia

Mieszkanie z oknami wychodzącymi na południe i wschód. Blok bez windy. Dwa mieszkania na piętrze.

Mieszkanie w dobrym standardzie: ściany – gładź gipsowa, tapeta; podłogi – parkiet. Mieszkanie po remoncie, podczas którego:
– wymieniono okna
– wymieniono instalację grzewczą
– wymieniono instalację gazową
– przeprowadzono remont kuchni
– odświeżono ściany
– wymieniono drzwi wejściowe
– wymieniono parapety.

Zabezpieczenia: domofon, drzwi antywłamaniowe. Mieszkanie w doskonałej lokalizacji – bardzo dobra komunikacja: I linia metra, linie autobusowe miejskie, linie tramwajowe. Na terenie osiedla: przedszkole, gimnazjum, liceum, apteka, 2 sklepy spożywcze, fitness, siłownia, piekarnie, weterynarz. (126-6552)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 668 861 043
Tel. +48 668 861 044
e-mail: a.wujek@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl