Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

zdjęcie przedstawia rozkład pokoi w mieszkaniu na sprzedaż, na Bielanach, w WarszawieWarszawa, mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 43,19 m2 usytuowane na X piętrze, w 12-kondygnacyjnym budynku z 2001 roku, w dzielnic Bielany, w Warszawie za cenę 399 000 zł. Mieszkanie rozkładowe, komfortowe, bardzo ustawne. Mieszkanie odświeżone, w pełni wyposażone, do zamieszkania. Cena z wyposażeniem.

Mieszkanie składa się z:
– salonu
– sypialni
– kuchni
– łazienki
– przedpokoju
– balkonu

Mieszkanie z dodatkowym miejscem postojowym tuż przy wejściu do klatki (w zależności od potrzeby) oraz komórką lokatorską w piwnicy. Mieszkanie bardzo ciche i jasne przez cały dzień.

Okna wychodzą na południowy zachód, dzięki czemu można podziwiać piękne zachody słońca nad lotniskiem.

Mieszkanie ciepłe (niezlokalizowane na skraju budynku, grzejniki w każdym pomieszczeniu, dobra izolacja termiczna), odizolowane od hałasu ulicznego poprzez sąsiadujące budynki. Budynek w bardzo dobrym stanie technicznym. Wszystkie okna plastikowe.

Mieszkanie świetnie zlokalizowane – blisko węzeł komunikacyjny Młociny – metro, tramwaje, autobusy miejskie, podmiejskie oraz dalekobieżne, Carrefour Express (24/7), Fresh Market, Cukiernie, kuchnia włoska, polska, wietnamska, pizza, Apteka, Żłobki, przedszkola, szkoła podstawowa, świetne, ogólnodostępne place zabaw dla dzieci, Stawy Wawrzyszewskie, Lasek Marymoncki, Lasek Lindego, Puszcza Kampinoska, 3 stacje benzynowe. (126-6388)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 668 861 043
Tel. +48 668 861 044
e-mail: a.wujek@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl