Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

na zdjęciu salon w mieszkaniu do sprzedaży na warszawskich BielanachWarszawa, mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 59,30 m2 usytuowane na XI piętrze, w 13-kondygnacyjnym budynku z 1980 roku, w dzielnicy Bielany, w Warszawie za cenę 335 000 zł. Mieszkanie świetnie nadaje się dla młodych rodzin z dziećmi.

Rozkład pokoi:
– salon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– łazienka
– wc
– przedpokój
– loggia

Mieszkanie z przynależną piwnicą. Wejście do mieszkania z zamykanego korytarza dostępnego tylko dla 2 mieszkań. Mieszkanie spółdzielcze (nie ma przeszkód do założenia księgi). Mieszkanie do samodzielnego remontu lub dla mniej wymagających do odświeżenia.

Mieszkanie o stosunkowo niskim czynszu – ok. 560 zł/2 osoby. W ten cenie wszystkie zaliczki, fundusz remontowy, opłaty za grunty a także ryczałt za gaz. Mieszkanie w świetnej lokalizacji – na Chomiczówce przy ul. M. Dąbrowskiej / Aspekt. Okolica cicha, pełna zieleni i miejsc do odpoczynku. W pobliżu sklepy, przychodnia, basen, szkoły, przedszkola, węzeł komunikacyjny, pętla autobusowa, łatwy dojazd do stacji metra – 2 przystanki autobusem. Zapraszam na prezentację. (126-7122)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 692 345 925
e-mail: m.wisniewska@wgn.pl

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl