Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

126-3098-5Do sprzedaży ładne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m2 położone na parterze, w 5-kondygnacyjnym budynku z 1971 roku, w dzielnicy Bielany, w Warszawie za cenę 420 000 zł. Mieszkanie w otoczeniu budynków o niskiej zabudowie i w świetnej lokalizacji. Mieszkanie po generalnym remoncie. Możliwe zamieszkanie od zaraz. Nie wymaga żadnego wkładu finansowego. Na ścianach położono nowe gładzie gipsowe, na podłodze położono terakotę oraz parkiet. Wszystkie instalacje ( hydrauliczna ,elektryczna, kanalizacyjna) zostały wymienione. Zainstalowano nowe okna bardzo dobrej jakości. Drzwi wewnętrzne łącznie z futrynami ,zostały wymienione na drzwi z litego drewna ( dębowe )Drzwi wejściowe typu Gerda bardzo dobrej jakości.

Rozkład pomieszczeń:

salon

– 2 sypialnie

– kuchnia

– łazienka

– przedpokój

W pokoju zainstalowano szafę wnękową typu Stanley. Zachęcam i zapraszam do oglądania. (126-3098)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 508 388 277

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl