Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

zdjęcie przedstawia mieszkanie na sprzedaż w Warszawie - BielanyWarszawa, mieszkanie 4-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 58 m2 usytuowane na IV piętrze, w 6-kondygnacyjnym budynku z 2006 roku, w dzielnicy Bielany, w Warszawie za cenę 580 000 zł. Mieszkanie idealnie nadaje się dla pary z dzieckiem lub osoby pracującej w domu (poza salonem, sypialnią, trzeci pokój można zarezerwować na pracownię).

Rozmieszczenie pokoi:
– salon
– sypialnia
– pokój dla dziecka / gabinet
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój

Mieszkanie bardzo estetycznie wykończone, urokliwe, o którego harmonię zadbali projektanci. Jasne tapety ze wzorem odbijających się w tafli wody drzew, kontrastuje cytrynowy kolor szafy, stonowane kolory ścian, kuchni i łazienki dopełniają ciepłe drewniane podłogi. Mieszkanie świetnie nadaje się dla miłośników zielonych przestrzeni. 5 minut zajmuje spacer do Parku Młocińskiego. W tym przypadku powyższe walory, nie oznaczają kompromisu z dostępnością do komunikacji miejskiej: 15 min. spacerem (1200 m) do stacji Metra Młociny, jeszcze bliżej do przystanku autobusowego (200 m) i przystanku tramwajowego (500 m).

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Tel. +48 668 861 043

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl