Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

na zdjęciu salon w mieszkaniu do sprzedaży w Warszawie - BielanyWarszawa, mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 36,5 m2 usytuowane na I piętrze, w 10-kondygnacyjnym wieżowcu z 1976 roku, w dzielnicy Bielany, w Warszawie za cenę 330 000 zł. Mieszkanie po kapitalnym remoncie w 2014 roku. W trakcie prac remontowych wymieniono instalację elektryczną, hydrauliczną, otynkowano i ogipsowano ściany, położono nowe wylewki, podłogi oraz zamontowano podwieszane sufity wraz z oświetleniem LED.

Rozkład pokoi:
– salon
– aneks kuchenny
– sypialnia
– łazienka
– wc
– przedpokój

Mieszkanie bardzo komfortowe – ściana w salonie została wygłuszona wełną mineralną, aby do sypialni nie docierał dźwięk z salonu. W części wejściowej, kuchennej oraz łazience położono gres. W pozostałej części mieszkania położone są panele o klasie ścieralności C5. Mieszkanie środkowe, ciepłe, bez ograniczników na kaloryferach. Miesięczny czynsz to 300 zł. W całym mieszkaniu zastosowano energooszczędne oświetlenie LED.

Korzystna lokalizacja – mieszkanie znajduje się blisko metra Wawrzyszew, przystanku autobusowego oraz tramwajowego (linia 17; 6) w niedalekim sąsiedztwie Lasku Bielańskiego. Bliskość komunikacji miejskiej, żłobków, przedszkoli, szkół: podstawowej, gimnazjum, liceum oraz znanych sieci handlowych to kolejna zaleta tego lokalu.

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (126-7794)

Kontakt:
e-mail: a.wujek@wgn.pl
Tel. +48 668 861 043
Tel. +48 668 861 044

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl