Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

widok na salon oraz aneks kuchenny w mieszkaniu na sprzedaż w WarszawieWarszawa, mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 49 m 2 zlokalizowane na II piętrze, w 11-kondygnacyjnym budynku z 2001 roku, w dzielnicy Bielany, w Warszawie za cenę 393 000 zł.

Mieszkanie słoneczne, jasne widne. Prestiżowa lokalizacja – mieszkanie znajduje się na zamkniętym, strzeżonym osiedlu.
Mieszkanie w pełni rozkładowe:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– przedpokój
– łazienka
– balkon

Mieszkanie w wysokim standardzie – w salonie na podłodze parkiet, stała zabudowa w postaci barku podświetlanego punktowo, balkon pokryty terakotą. W sypialni na podłodze parkiet, szafa wnękowa typu Indeco. W kuchni oddzielna, na podłodze terakota, stała zabudowa meblowa firmy Forte z piekarnikiem, płytą grzewczą i okapem. W przedpokoju na podłodze terakota, zabudowa stała w postaci szafy wnękowa typu Indeco oraz szafek i wieszaków na odzież. W łazience wanna z hydromasażem, zlew, wc podwieszane, podłączenie do pralki.

Dodatkowo w cenie mieszkania stanowisko postojowe w garażu podziemnym (11,50 m2) oraz komórka lokatorska (3,04 m2). Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (126-6020)

Kontakt:
Tel. +48 668 861 043

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl