Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

na zdjęciu salon oraz przedpokój w mieszkaniu do sprzedaży w WarszawieWarszawa, mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 47 m2 zlokalizowane na III piętrze, w 3-kondygnacyjnym budynku z 1963 roku, w dzielnicy Bielany, w Warszawie za cenę 329 000 zł.

Mieszkanie składa się z następujących pokoi:
– salon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój

Mieszkanie w podstawowym standardzie – okna plastikowe, terakota w przedpokojach i łazience, w pokojach parkiet (do wymiany lub porządnego cyklinowania), w kuchni stara glazura i wykładzina na podłodze.

Mieszkanie w korzystnej lokalizacji, w okolicy sklepy, bazar, stacja metra Słodowiec, przychodnia, szkoła podstawowa, gimnazjum, przedszkole, policja, poczta, bank. Bardzo dobra komunikacja miejska. Sąsiedzi spokojni i życzliwi.

Mieszkanie własnościowe z księgą wieczystą. Mieszkanie do odświeżenia bądź częściowego remontu. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (126-7463)

Kontakt:
e-mail: a.wujek@wgn.pl
Tel. +48 668 861 043
Tel. +48 668 861 044

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl