Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

126-2826Do sprzedaży spokojne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m2 położone na III piętrze, w 7-kondygnacyjnym budynku z 1956 roku, w dzielnicy Bielany, w Warszawie za cenę 535 500 zł. Rozkładowe mieszkanie, 3-stronne z 2 balkonami (salon i sypialnia) w budynku z cegły. Mieszkanie o bardzo ładnym rozkładzie.

Pomieszczenia:

salon

– 2 sypialnie

– kuchnia

– łazienka

– wc

– przedpokój

W kuchni, łazience i wc 3-letnie glazury i terakoty w jasnych kolorach. Mieszkanie wysokie 2.8m, okna z salonu wychodzą na południowy-zachód, kuchnia i sypialnia na wschód i okna drugiej sypialni wychodzą na południowy-wschód. Mieszkanie bardzo widne, doświetlone i ciepłe. Mieszkanie zadbane w dobrym stanie, okna wymienione, drzwi wejściowe antywłamaniowe.

Odrębna własność z Księgą Wieczystą. Do lokalu przynależny piwnica. Cztery mieszkania na piętrze. Doskonała komunikacja bardzo blisko do Metra Stare Bielany lub Wawrzyszew. Pełna infrastruktura, sklepy, szkoła, przedszkole. Blisko Lasek Bielański. Zachęcam i zapraszam do oglądania. (126-2826)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 508 388 277

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl