Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

Mieszkanie w Warszawie Bielany

28 września 2016

na zdjęciu salon w mieszkaniu na sprzedaż w WarszawieWarszawa, mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 41 m2 położone na III piętrze, w 6-kondygnacyjnym budynku z 2003 roku w dzielnicy Bielany, w Warszawie za cenę 315 000 zł. Mieszkanie świetnie nadaje się dla młodych na start lub jako inwestycja pod wynajem.

Mieszkanie jest bardzo zadbane, dobrze rozplanowane.
Rozkład pokoi:
– kuchnia
– salon
– sypialnia
– loggia (obecnie sypialnia/gabinet)
– przedpokój
– łazienka

Mieszkanie z możliwością zmiany aranżacji i utworzenie jeszcze jednej sypialni. Blok z windą na ogrodzonym terenie. Mieszkanie w dobrej lokalizacji – ok. 700 m od 2 stacji metra: Młociny lub Wawrzyszew, blisko Stawy Brustmana, tereny leśne, liczne punkty handlowo-uslugowe, 2 bazary, super i hiper markety. Miejsce dobrze skomunikowane z prawo- i lewobrzeżną Warszawą.

Do mieszkania przynależy miejsce garażowe i komórka lokatorska (płatne dodatkowo 30 tys. zł). Zapraszam na prezentację. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (126-8129)

Kontakt:
e-mail: m.wisniewska@wgn.pl
tel. +48 692 345 925

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl