Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

Mieszkanie w Warszawie Bielany

10 października 2016

na zdjęciu wnętrze mieszkania do sprzedaży w WarszawieWarszawa, mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 64 m2 położone na III piętrze, w 5-kondygnacyjnym budynku z 1984 roku, w Warszawie, w dzielnicy Bielany za cenę 480 000 zł. Mieszkanie o wnętrzu niezwykle przestronnym znajdujące się w spokojnej, bezpiecznej i cichej okolicy. Dobry punkt komunikacyjny – stąd zaledwie 2 minuty drogi od stacji Metra Wawrzyszew.

Mieszkanie doskonale nadaje się dla rodziny z małymi dziećmi (osiedle sąsiaduje z przedszkolem). Mieszkanie dwustronne:
– salon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój
– loggia

Mieszkanie przeszło generalny remont. Teren ogrodzony. Ważną zaletą mieszkania jest lokalizacja i wymarzona komunikacja z centrum. W pobliżu w pełni rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa. Las Bielański i Lindego, szkoły, przedszkola, szkoły wyższe. Mieszkanie z przynależną piwnicą. Serdecznie polecam. (126-8265)

Tel. +48 668 861 043

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl