Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

Mieszkanie w Warszawie Bielany

10 października 2016

Warszawa, mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 42 m2 usytuowane na II piętrze, w 9-kondygnacyjnym wieżowcu z 2014 roku, w salon w mieszkaniu na sprzedaż w WarszawieWarszawie, w dzielnicy Bielany za cenę 390 000 zł. Mieszkanie doskonale nadaje się do zamieszkania dla osoby samotne, pary przyjaciół lub małżeństwa. Ze względu na atrakcyjną lokalizację, idealnie nadaje się również do prowadzenia biura firmy.

Mieszkanie jest prawie nowe. Rozkład pokoi przedstawia się następująco:
– salon
– sypialnia
– przedpokój
– kuchnia
– łazienka
– balkon

Mieszkanie w znakomitej lokalizacji, nieopodal stacji metra Młociny, przystanków autobudowych, dyskontów znanych marek, licznych punktów usługowych, banków etc. W mieszkaniu w chwili obecnej prowadzona jest kameralna szkoła językowa oraz biuro tłumaczeń. Na życzenie kupującego mieszkanie może być oddane w terminie do 14 dni od dnia zakupu.

Mieszkanie wraz z przynależnym miejscem parkingowym w garażu podziemnym (możliwość zakupu w cenie 20 000 tys. zł). Na terenie budynku monitoring oraz ochrona. Zapraszam państwa do oglądania i oczywiście zakupu mieszkania. (126-8270)

Kontakt:
Tel. +48 668 861 043

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl