Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

Mieszkanie w Warszawie Bielany

16 listopada 2016

salon w mieszkaniu na sprzedaż w WarszawieWarszawa, mieszkanie 4-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 123 m2 położone na II piętrze, w 5-kondygnacyjnym budynku, w Warszawie, w dzielnicy Bielany za cenę 880 000 zł.

Rozkład pokoi w mieszkaniu wygląda następująco: salon + kuchnia + część jadalna + korytarz + wc + garderoba + przedpokój + 3 sypialnie + korytarz + łazienka + loggia + balkon.

Mieszkanie z przynależną, bardzo dużą piwnicą. Dodatkowo przed budynkiem parking. Ekspozycja okien na trzy strony świata. Mieszkanie o bardzo wysokim standardzie: na podłogach klepka z najwyższej jakości z dębu, w łazienkach i kuchni glazura, drzwi mahoniowe, okna drewniane etc. Mieszkanie zostało zaprojektowane tak, aby można było oddzielić część dzienną od nocnej lub część prywatną od części dostępnej dla gości lub przeznaczoną dla dzieci. Mieszkanie po kapitalnym remoncie (gładzie na ścianach, malowanie, cyklinowanie, potrójne

lakierowanie). Mieszkanie posiada wyciszone drzwi. Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe na terenie osiedla (ogrodzone). Wjazd na osiedle przez bramę elektryczną sterowaną na pilota. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (126-8295)

Kontakt:
Tel. +48 668 861 043

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl