Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

Mieszkanie w Warszawie Bielany

14 listopada 2016

na zdjęciu wnętrze mieszkania na sprzedaż w Warszawie, w dzielnicy BielanyWarszawa, mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 36 m2 mieszczące się na III piętrze, w 5-kondygnacyjnym budynku z 1960 roku, w Warszawie, w dzielnicy Bielany za cenę 335 000 zł.

Mieszkanie przeszło kapitalny remont i zostało wykończone w bardzo wysokim standardzie – m.in. wysokiej jakości panele na podłodze, wymieniona elektryka, wygładzone i pomalowane ściany, nowe okna i kaloryfery, nowe drzwi wejściowe i wewnętrzne, w łazience nowe wyposażenie. Mieszkanie spokojne, ciche, jasne i słoneczne.

Atrakcyjna lokalizacja – mieszkanie znajduje się na ogrodzonym i bardzo zadbanym osiedlu, wśród pięknej zieleni. Jest tu bardzo cicho i spokojnie, mimo bliskiego sąsiedztwa ulicy Marymonckiej. Dobry punkt komunikacyjny. Mieszkanie na osiedlu sąsiadującym z terenem AWF-u. W pobliżu również piękne tereny rekreacyjne: Lasek Bielański i Kępa Potocka. W zasięgu ręki pełna infrastruktura miejska. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (126-8317)

Kontakt:
Tel. +48 668 861 043

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl