Mieszkania w Warszawie sprzedaż, mieszkania w Warszawie wynajem, mieszkania w Warszawie Śródmieście sprzedaż, Wola sprzedaż, Bemowo sprzedaż, Żoliborz sprzedaż, Białołęka sprzedaż, Ursus sprzedaż, Praga sprzedaż, Bielany sprzedaż, Ursynów sprzedaż - mieszkaniawwarszawie.net
polecane MIESZKANIA i APARTAMENTY

Mieszkanie w Warszawie Bielany

19 października 2016

widok na wnętrze mieszkania do sprzedaży w Warszawie w dzielnicy BielanyWarszawa, mieszkanie 4-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 64 m2 mieszczące się na X piętrze, w 12-kondygnacyjnym wieżowcu z 1980 roku, w Warszawie, w dzielnicy Bielany za cenę 480 000 zł.

Mieszkanie niezwykle ładne i ustawne. Mieszkanie przeszło kapitalny remont, podczas którego wymieniono instalację wodną i elektryczną. Mieszkanie wyposażone w plastikowe okna. Gwarancją spokojnego snu i bezpieczeństwa dla domowników są antywłamaniowe drzwi renomowanej marki.

Rozkład pokoi:
– salon
– kuchnia
– balkon
– 3 sypialnie
– przedpokój
– kuchnia
– łazienka
– wc

Mieszkanie wraz z piwnicą i 2 miejscami parkingowymi na strzeżonym parkingu (50 m od budynku). Blok ocieplony – niskie koszty ogrzewania. Mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji – wokół liczne sklepy, targ, przedszkola, szkoła podstawowa, gimnazjum i liceum. Bardzo dobra lokalizacja, ok.5 min piechotą do stacji metra Wawrzyszew (do centrum Warszawy ok.15 min.). Zapraszamy do oglądania. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. (126-8344)

Kontakt:
Tel. +48 668 861 043

Dodaj komentarz

Kontakt: WGN, ul. Górczewska 124, 01-460 Warszawa, Polska - tel. 668 861 043, e-mail - sekretariat@wgn.pl